حمایت فرمانداری از پروژه های عمرانی شهرداری با پیوست اشتغال

افتتاح چندین پروژه ملی مدیریت شهری در هفته دولت

کد خبر : 64302 تیر 1397اخبار 0
مهدی عبوری شهردار ساری در دیدار با عباسعلی رضایی فرماندار مرکز استان با تاکید بر بهره برداری از پروژه های ملی مدیریت شهری در هفته دولت گفت: فرمانداری از پروژه های شهرداری با پیوست اشتغال حمایت نماید
افتتاح چندین پروژه ملی مدیریت شهری در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مهدی عبوری شهردار ساری به همراه معاونان و شهرداران مناطق با حضور در فرمانداری مرکز استان با عباسعلی رضایی فرماندار جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار رضایی فرماندار شهرستان ساری با تاکید بر تعامل و همراهی میان مجموعه فرمانداری و مدیریت شهری اظهار داشت: رمز موفقیت و ارتقاء ساری در جهت توسعه پایدار شهری با رعایت تمامی شاخص ها ، همدلی است.

 

رضایی ضمن تقدیر از عملکرد مهدی عبوری شهردار ساری و مجموعه مدیریت شهری در اجرای پروژه های در قیاس ملی افزود: روحیه ایثار و جهادی در مدیریت شهرستان همچون مدیریت شهری می تواند ساری را به عنوان الگوی دیگر شهرها نیز مطرح نماید.

 

در ادامه این دیدار عبوری شهردار مرکز استان اشتغال را از اصلی ترین دغدغه های این شهرستان دانست و گفت: فرماندار ساری می تواند با حمایت از مدیریت شهری در اجرای پروژه های عمرانی با پیوست اشتغال این دغدغه را رفع نماید.

 

وی با بیان اینکه ساری امروز در تراز شهرهای بزرگ کشور و کلان شهرهاست افزود: با افزایش بودجه و اعتبارات شهرداری و سرانه شهروندی و همچنین اجرای پروزه های کلان با محوریت گردشگری و پیوست اشتغال شهر ساری به جایگاه اصلی خود رسیده است و امروز می توان ساری را مرکز واقعی استان دانست.

 

 

 

عبوری در ادامه به مشکلات مدیریت شهری و معضلات اصلی شهرستان از جمله بحث مدیریت پسماند و مدیریت حمل و دفن بهداشتی زباله اشاره نمود و تصریح کرد: اتمام نیروگاه زباله سوز امروز از دغدغه های اصلی مجموعه مدیریت شهری و فرمانداری خواهد بود.

 

این مسئول وظیفه امروز مدیریت در کشور را تدبیر و اقدام جهادی عنوان کرد و اظهار داشت: با حمایت و همراهی مدیریت ارشد استان در سطوح ملی و استانی شاهد کثرت پروژه های عمرانی هستیم.

 

شهردار ساری در پایان سخنان خود با اشاره به پروژه های شهری مانند پارکینگ طبقاتی ، زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار ، بوستان بانوان ، فاز دوم بوستان ملل و بلوار شهدای مدافع حرم خاطر نشان کرد: با درایت ، همکاری و همراهی فرمانداری و مدیریت شهری امسال ، سال متفاوتی خواهد بود و در هفته دولت شاهد افتتاح پروژه های عمرانی با پیوست فرهنگی و اشتغال در مرکز استان خواهیم بود.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید