رئیس سازمان مدیریت حمل ‌و نقل بار و مسافر شهرداری ساری خبر داد؛

الزام نصب کارت شناسایی بهره برداران بر روی تاکسی های شهر ساری

کد خبر : 428232 تیر 1401اخبار 0
سجاد اسدی ذغالچالی بر الزام تاکسیرانان مرکز استان مازندران به تهیه و نصب کارت شناسایی بر روی تاکسی‌هایشان خبر داد.
الزام نصب کارت شناسایی بهره برداران بر روی تاکسی های شهر ساری

 

به گزارش روابط عمومی و مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، سجاد اسدی ذغالچالی بر الزام تاکسیرانان مرکز استان مازندران به تهیه و نصب کارت شناسایی بر روی تاکسی‌هایشان خبر داد.

 

وی افزود: اقدامات لازم برای صدور کارت شناسایی بهره برداران تاکسی انجام شده است که این کارتها در تاکسی‌های سطح شهر و در معرض دید مسافر نصب خواهد شد.

 

رئیس سازمان مدیریت حمل ‌و نقل بار و مسافر شهرداری ساری گفت: این کارت های شناسایی را حاوی اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی و تصویر راننده، شماره پلاک تاکسی و کد شناسایی آن عنوان کرد.

 

به گفته اسدی در حال حاضر ۳هزار و هشت دستگاه تاکسی در سطح شهر ساری وجود دارد که تاکنون تمامی بهره بردارانی که مجوز فعالیت و اشتغال به کار از سازمان دریافت کرده اند،اقدام به دریافت و نصب این کارت شناسایی کردند.

 

وی افزود: این کارت شناسایی بر روی داشبورد و یا شیشه جلو تاکسی ها نصب می شود تا در معرض دید مسافران صندلی جلو و عقب باشد.

 

اسدی تأکید کرد: اطلاعات مندرج بر روی کارت شناسایی(کارت زرد) تا حد بسیاری در میزان اعتماد مسافران به بهره برداران ناوگان موثر است و در صورتی که مسافر ارایٔه پیشنهاد، انتقاد یا پیام تشکر نسبت به راننده داشته باشد به راحتی می تواند مشخصا برای آن فرد پیام بگذارد و این از مزایای نصب این کارت است که رسیدگی به شکایات و انتقادات راحت تر صورت گیرد و در انتخاب رانندگان نمونه نیز مؤثر خواهد بود.

 

رئیس سازمان مدیریت حمل ‌و نقل بار و مسافر شهرداری ساری

با بیان اینکه بهره برداران ملزم به استفاده از این کارت در هنگام فعالیت هستند و اعتبار آن به مدت ۲سال است، افزود: در صورت عدم نصب بر روی تاکسی و نداشتن اعتبار اعمال قانون می شوند.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید