در بازدید از نیروگاه زباله‌سوز ساری مطرح شد:

شتاب در تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری

کد خبر : 428182 تیر 1401اخبار 0
امانی همدانی، معاون فنی ، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور و رحمانی، رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور از نیروگاه زباله‌سوز در دست ساخت ساری بازدید کرده و در جریان آخرین وضعیت این طرح مهم زیست‌محیطی قرار گرفتند.
شتاب در تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری

 

به گزارش روابط عمومی و مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، حمید امانی همدانی، معاون فنی ، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور و اکبر رحمانی قهرودی ، رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور از نیروگاه زباله سوز در دست ساخت ساری بازدید کرده و در جریان آخرین وضعیت این طرح مهم زیست‌محیطی قرار گرفتند.

 

نیروگاه زباله سوز  ساری با ظرفیت حدود 450 تن فرآوری زباله هم اکنون با میانگین پیشرفت فیزیکی ابینه 86 درصد و تجهیزات حدود 87 درصد در دست اجرا است.

 

روند تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری به عنوان مهم ‌ترین طرح در مدیریت پسماند و مقابله با چالش ‌های زیست محیطی در مرکز استان و همچنین یکی از مصوبات هفدهمین سفر استانی رئیس جمهور به مازندران این روزها به گفته مدیر دفتر فنی  شهرداری شتاب گرفته است و طبق زمان بندی ساخت ابنیه تا پایان شهریور ماه به پایان می‌رسد.

 

این پروژه در کنار مدیریت پسماند، تولید سالانه 30 هزار مگاوات برق را دارد که به طور حتم تکمیل آن با برنامه‌ ریزی ‌های انجام شده، ورود بسیج سازندگی و تلاش بی وقفه و شبانه روزی شهرداری ساری به مطالبات به حق مردم پاسخگو خواهد بود.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید