رییس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری مطرح کرد:

اجرای برنامه های مشترک با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کد خبر : 428131 تیر 1401اخبار 0
احسان مرادی فر رییس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری در دیدارهای جداگانه با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل کانون پرورش فکری و نوجوانان مازندران از همکاری های فی مابین جهت اجرای برنامه های فرهنگی کودک محور و اوقات فراغت تابستان خبر داد.
اجرای برنامه های مشترک با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، احسان مرادی فر رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در نشست های جداگانه با حسین جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و محمد علی یزدان شناس مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بر تقویت همکاری های فرهنگی فی مابین تاکید کرد.

 

در این دیدارها ، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری گفت: به دنبال مهیا کردن شرایط مناسب جهت معرفی ساری به عنوان شهر دوستدار کودک هستیم.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی از دوران کودکی موثرتر است؛ افزود: امسال برای محله های کم برخوردار شهر ساری به صورت ویژه، اجرای برنامه هایی به عنوان اوقات فراغت شاد را در نظر داریم.

 

رئیس سازمان فرهنگی با تاکید بر تداوم همکاری دو نهاد شهرداری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، خاطرنشان کرد: با تعامل در زمینه آموزش و فرهنگ‌سازی می‌توان به توسعه مهارت های فردی و زندگی در کودکان و نوجوانان امیدوار بود.

 

گفتنی است به زودی تفاهم‌نامه پیرامون برنامه‌های فرهنگی و هنری، بین شهرداری ساری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، منعقد خواهد شد.

 

در این دیدارها، حسین جوادی و محمدعلی یزدان شناس بر تقویت همکاری های فی مابین با شهرداری تاکید کردند.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید