در نشست شورای اسلامی شهر، شهرداری و پزشکی قانونی مطرح شد:

همکاری های مشترک در راستای خدمت رسانی بهینه تر به شهروندان

کد خبر : 406045 خرداد 1401اخبار 0
نشست مشترک نماینده شورای اسلامی شهر در سازمان آرامستان و رییس این سازمان با مسئولین استانی و شهرستانی اداره کل پزشکی قانونی برگزار شد .
همکاری های مشترک در راستای خدمت رسانی بهینه تر به شهروندان

 

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری ،صبح امروز نشست مشترک شهرام ایرجی عضو شورای اسلامی شهر و نماینده این شورا در سازمان آرامستان شهرداری ساری و سید رسول مالجو رییس سازمان آرامستان با رحیم بهزاد مسئول حفاظت اداره کل پزشکی قانونی، بهنام نبوی سرپرست پزشکی قانونی ساری برگزار شد .

 

در این نشست شهرام ایرجی عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: اقدامات سازمان آرامستان شهرداری در ایام شیوع ویروس کرونا بسیار ارزشمند و قابل تقدیر بوده است.

 

 وی افزود:  در نظر داریم طی همکاری مشترک با اداره کل پزشکی قانونی برای احداث سردخانه اقدام نماییم.

 

سید رسول مالجو رییس سازمان آرامستان شهرداری ساری گفت: کار کردن در آرامستان جز مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود و این موضوع در شرایط کرونایی بیشتر نمود پیدا کرده است و از تلاش همکارانم که در این شرایط بسیار سخت وظایف خود را به شکل موثر و صادقانه انجام میدهند ؛ قدردانی میکنم.

 

در این جلسه رحیم بهزاد مسئول حفاظت اداره کل پزشکی قانونی با اشاره به اینکه سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری ساری در خدمت رسانی به خانواده متوفیان ساروی موفق عمل کرده افزود: آماده همکاری های مشترک جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان هستیم.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید