رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری خبر داد:

لزوم ثبت پروانه فعالیت برای خودروهای باربری درون شهری ساری

کد خبر : 405893 خرداد 1401اخبار 0
سجاد اسدی زغالچالی رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری اظهار کرد:کلیه خودروهای باری درون شهری که تا بحال اقدام به ثبت نام جهت اخذ پروانه فعالیت یا سند حمل ننمودند،از تاریخ 2/3/1401 توسط دوربین های پلاک خوان اعمال قانون می شوند.
لزوم ثبت پروانه فعالیت برای خودروهای باربری درون شهری ساری

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری،سجاد اسدی زغالچالی رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری گفت:کلیه خودروهای باری درون شهری که تا بحال اقدام به ثبت نام جهت اخذ پروانه فعالیت یا سند حمل ننمودند،از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ توسط دوربین های پلاک خوان اعمال قانون می شوند.

 

وی گفت:ارائه هرگونه خدمات برای خودرو‌های باری منوط به داشتن پروانه فعالیت و اشتغال از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری است، در صورت عدم دریافت پروانه فعالیت و تردد در سطح شهر توسط دوربین های پلاک خوان جریمه و اعمال قانون می‌شوند.

 

گفتنی است:بیش از پنج هزار پروانه فعالیت تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری صادر شده است و مالکان و رانندگان ناوگان حمل و نقل بار فعال در سطح شهر باید برای دریافت پروانه فعالیت و اشتغال به‌نشانی http://www.utcms.ir مراجعه و علاوه بر ثبت‌نام در سایت مذکور، برای تکمیل فرایند تشکیل پرونده و دریافت پروانه فعالیت از طریق سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری اقدام نمایند.

 

لازم به ذکر است؛این روند ثبت نام و دریافت پروانه شامل وانت تلفنی، وانت بار و تمامی فعالان خودروهای باری در قالب شرکت‌های حقیقی و حقوقی است.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید