شهردار ساری:

سمن‌ها ظرفیت موثری در اجرای طرح‌های «شهر دوستدار کودک» هستند

کد خبر : 309634 آذر 1400اخبار 0
جواد طالبی شهردار ساری با جمعی از مسئولان سازمان های مردم نهاد و خیریه با موضوع «ساری، شهر دوستدار کودک» دیدار و گفت و گو کرد.
سمن‌ها ظرفیت  موثری در اجرای طرح‌های «شهر دوستدار کودک» هستند

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جواد طالبی شهردار ساری با جمعی از مسئولان سازمان های مردم نهاد و خیریه با موضوع «ساری، شهر دوستدار کودک» دیدار و گفت و گو کرد.

 

در این دیدار جواد طالبی شهردار ساری با اشاره به اینکه در مرکز استان، اقداماتی در راستای شهر دوستدار کودک انجام داده‌ایم، اظهار کرد: فرهنگ‌سازی در زمینه شهر دوستدار کودک، نویدبخش آینده‌ای روشن برای شهروندان خواهد بود.

 

وی با تاکید بر اینکه شهرداری با آنچه در توان دارد این مسیر را هموار می‌کند، افزود: پروژه‌های شهر دوستدار کودک را می‌توانیم با همراهی سازمان‌های مردم‌نهاد و علاقه‌مندان به این حوزه، پیش بریم.

 

شهردار ساری گفت: ایجاد فرصتی برای کودکان که رشد همه جانبه داشته باشند و از فضا و محیط شهری بهترین بهره را ببرند از خواسته‌های همه دوستداران و دلسوزان این گروه سنی است و شهرداری ساری هم در این مسیر، همراه است.

 

معصومه جباری مسئول یکی از  سازمان های مردم نهاد در این دیدار با تشریح برنامه‌هایی که در زمینه شهر دوستدار کودک، اظهار کرد: اقدامات موسسه‌های خیریه‌ای که در این نشست حضور دارند در زمینه کودکان کار، شهر دوستدار کودک، دختران در معرض آسیب و خانواده‌های آنها و دیگر اقداماتی از این دست است.

 

وی افزود: طرح‌هایی که در زمینه شهر دوستدار کودک در دست اجرا داریم و شهرداری پس از بهزیستی، دومین متولی فعالیت در این حوزه است که در زمینه اجرای این طرح‌ها به همکاری شهرداری ساری نیازمندیم.

 

جباری با قدردانی از شهردار ساری درباره فعالیت‌های شهرداری ساری در زمینه شهر دوستدار کودک، خاطرنشان کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد ظرفیت مناسبی برای اجرایی کردن طرح‌های اینچنینی است و ما هم آمادگی خود را برای همراهی با شهرداری در اجرای برنامه‌های شهر دوستدار کودک اعلام می‌کنیم.

 

در ادامه نیز مسئولان این سازمان ها به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در زمینه «شهر دوستدار کودک» پرداختند.

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید