بسته خبری

اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

کد خبر : 267502 مرداد 1400اخبار 0
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری در راستای اطلاع رسانی جامع از عملکرد و فعالیت های خود ، بسته خبری را به صورت هفتگی تهیه می نماید . در این بسته خبری به انعکاس تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار شهرداری مرکز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

 

 

 

اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

 

 

 

بخشی از پیام تبریک شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت

تمرین ترک تعلقات دنیا و دلبستگی به مادیات و جلب رضایت محبوب از مهم‌ترین آموزه های این آیینِ بزرگِ ادیانِ الهی است.

همچنین، هجدهم ذیحجه نیز عیدسعیدغدیرخم، عید اکمال دین و اتمام نعمت و عید ولایت‌پذیری و تعیین سرنوشت بشریت از سوی خداوند است.

اینجانب فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه مبارک امامت و ولایت را به همه همشهریان عزیز ساروی و همکاران پرتلاشم در مجموعه مدیریت شهری تبریک عرض نموده و از درگاه حضرت حق آرزوی توفیق و سربلندی برای همه آنان مسئلت می‌نمایم.

 

 

تشکیل شورای سیاستگذاری رویداد ساری پایتخت گردشگری اکو در شهرداری مرکز مازندران

جواد طالبی شهردار مرکز مازندران در سومین نشست برنامه ریزی رویداد بین المللی پایتخت گردشگری ساری 2022 که با حضور استاندار مازندران برگزار شد، به برگزاری رویداد 2022 در ساری اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه ریزی برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد در شهرداری مرکز استان در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه شورای سیاستگذاری رویداد 2022 در شهرداری ساری تشکیل شد، تصریح کرد: کمیته برنامه‌ریزی طرح و پژوهش، کمیته مالی پشتیبانی، کمیته زیرساختی و فنی، کمیته خدمات شهری و فضاسازی، کمیته فرهنگی و هنری، کمیته فناوری اطلاعات، کمیته روابط عمومی و تبلیغات و کمیته شهر خلاق مجموع کمیته‌های هشتگانه در برگزاری رویداد ساری 2022 به عنوان پایتخت گردشگری اکو است.

 

 

ساری ۲۰۲۲ یک رویداد موثر برای سراسر مازندران است/همه باید در این رویداد سهیم باشند

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در جلسه ساری پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ کشورهای عضو اکو با عنوان اینکه این رویداد در این دوره مدیریتی مطالعه و دیده و به این موضوع مهم توجه جدی شده است که نباید بسادگی فراموش شود، خاطرنشان کرد: کسب این عنوان دراجلاس تاجیکستان اقدام ساده ای نبوده است که این مهم در ۳ سال اخیر عملیاتی شده است.

حسین زادگان گفت: در رویداد ساری میراث و داشته های کل استان مورد نظر است که محوریت این رویداد مهم ساری، مرکز استان مازندران خواهد بود.

 

 

راه‌اندازی اولیه پروژه زباله‌سوز ساری تا پایان امسال

جواد طالبی شهردار مرکز مازندران ، صبح امروزشنبه در جلسه پیگیری وضعیت پروژه نیروگاه زباله‌سوز که با حضور سرهنگ اقبال‌پور رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای استان در دفتر شهردار برگزار شد روند اجرای این پروژه را مطلوب توصیف کرد و گفت: نگرانی از اجرای پروژه زباله‌سوز نداریم و با ورود بسیج سازندگی به این پروژه، دغدغه ما کاهش یافت.

وی افزود: اکنون تمرکز بیشتری بر تامین آب نیروگاه زباله سوز و مسیر دسترسی به این پروژه داریم، تا برای راه‌اندازی اولیه نیروگاه زباله‌سوز مشکلی نداشته باشیم.

   

 

راه اندازی سیستم اتوماسیون پیگیری نامه ها و مکاتبات شهرداری ساری

علی اصغر اباذری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مرکز مازندران با اشاره به لزوم تکریم ارباب رجوع و تسریع در پیگیری نامه ها و درخواست های وارده از سوی شهروندان به مجموعه شهرداری گفت: با تاکید جواد طالبی شهردار ساری، سیستم اتوماسیون پیگیری نامه ها و مکاتبات شهرداری تکمیل و راه اندازی شد و از این پس، کلیه درخواست ها و نامه ها فقط از این طریق به مدیران و کارشناسان شهرداری ارجاع خواهد شد.

وی افزود: نامه های وارده ابتدا در دبیرخانه شهرداری ثبت و کد پیگیری و شماره سریال به ارباب رجوع پیامک می شود و مراجعین محترم می توانند با استفاده از قسمت پیگیری نامه در سایت شهرداری ساری ،با وارد کردن این کدها ، روند گردش کار اداری درخواست خود را مشاهده کنند.

 

 

اجرای طرح همسان‌سازی تابلوی سر درب مغازه ها در هسته مرکزی ساری

در راستای زیبایی منظر شهری، طرح همسان‌سازی تابلوی سر درب مغازه ها در دستور کار شهرداری ساری قرار گرفت.در این طرح که پیرامون میدان ساعت درحال اجراست تابلوهای سردرب مغازه ها در یک شکل و اندازه قرار می‌گیرند.

 

 

12 خودرو جمع آوری زباله تر، پس از ماه‌ها نقص فنی به چرخه فعالیت بازگشتند

با حمایت و نگاه ویژه جواد طالبی شهردار مرکز استان در خصوص نوسازی خودروهای جمع آوری و حمل زباله، 12 دستگاه ماشین آلات مذکور که طی ماه های اخیر به دلیل نقص فنی از چرخه فعالیت خارج شده بودند، تعمیر و نوسازی شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

طی چند روز آینده نیز 3 دستگاه دیگر از این ماشین آلات، تعمیر و به ناوگان اضافه خواهند شد تا در مجموع، تعداد ماشین آلات فعال در بخش جمع آوری زباله تر در شهر ساری پس از 2 ماه از 10 دستگاه به 25 دستگاه افزایش یابد.

 

 

آسفالت 2350 متر مربع از خیابان حافظ

در راستای روان سازی ترافیک و سهولت عبور و مرور و با هدف بهسازی معابر2350 متر مربع از خیابان حافظ واقع در خیابان فرهنگ به همت شهرداری منطقه یک و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اسفالت شد.

گفتنی است، این خیابان در فاز اول به مساحت 1400 مترمربع از ابتدای خیابان حافظ تا کوچه بوستان و در فاز دوم به مساحت 950 متر مربع از کوچه بوستان تا کوی میرزمانی عملیاتی شد.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید