نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

اجازه کارشکنی در انجام فعالیت‌های شهرداری را نمی دهم

کد خبر : 2201011 اردیبهشت 1400اخبار 0
علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در آئین آغاز عملیات اجرایی 4 پروژه عمرانی شهرداری ساری گفت: برخی افراد بدون انجام کاری با اصرار در صدد تحمیل بار مضاعف به شهرداری هستند، اجازه کارشکنی در انجام فعالیت‌های شهرداری را نمی دهم.
اجازه کارشکنی در انجام فعالیت‌های شهرداری را نمی دهم

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، علی بابایی کارنامی امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی 4 پروژه عمرانی شهرداری ساری که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین سرپرست شهرداری ساری و معاونان این مجموعه برگزار شد به 11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر اشاره کرد و کارگران را مبنای توسعه و رشد اقتصادی کشور دانست و گفت: به دلیل جایگاه ارزشمند کارگر پیامبر اکرم(ص) بر دستان کارگری بوسه می‌زند.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش‌های سرپرست شهرداری و معاونان این مجموعه  در خدمات‌رسانی به شهروندان ساروی گفت: با جهت‌گیری‌های مختلف کاری ندارم اما با هر مدیری که بخواهد برای تعالی این شهر گام‌های مثبت بردارد؛ در کنار او هستم. معتقدم آنچه می‌ماند خدمت صادقانه به مردم است.

 

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ، تعامل خوبی میان مجمع نمایندگان  با شهرداری ساری وجود دارد  به‌رغم همین مشکلات اما نمایندگان استان برای اجرای پروژه‌های شهرداری پای‌کار هستند.

 

وی احیای باغ ایرانی صفرآباد را از آرزوهای دیرینه مردم مرکز استان دانست و از تلاش‌های سرپرست شهرداری برای انجام این پروژه گردشگری قدردانی کرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا با زیرساخت‌های گردشگری ازجمله احداث این پارک، ساری را برای میزبانی کشورهای اکو در سال 2022 آماده کنیم.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تلاش می‌کنیم شهر ساری به جایگاه اصلی خود دست پیدا کند قول داد در بودجه 1400 مجلس 500 میلیارد تومان بودجه در قالب طرح‌های مختلف اختصاص دهد.

 

بابایی کارنامی بابیان اینکه  بودجه 1400 تملک دارایی حفظ آثار  دو برابر شد و به دو هزار و 150 میلیارد تومان افزایش یافت که مبنای خوبی برای دولت آینده است،افزود:  برای تبیین دولت آینده، شهر ساری خط قرمز ما محسوب شده و پروژه نیروگاه زباله‌سوز در اولویت قرار می‌گیرد و به‌عنوان یک سرباز در کنار شهرداری هستیم.

 

وی با یادآوری اینکه ایجاد امنیت شغلی برای کارکنان شهرداری کل کشور در دستور کار ‌مجلس قرار گرفت و اقدامات خوبی در کمیسیون اجتماعی و سازمان شهرداری‌ها شکل گرفت، تشکیل دیتا و بانک اطلاعاتی کارکنان شهرداری ساری و انتقال آن به ستاد وزارتخانه را ضروری دانست و ادامه داد: تلاش داریم ‌تا پایان مجلس یازدهم بستر امنیت را به نیروی شهرداری بازگردانیم.

 

بابایی کارنامی با تاکید بر اینکه پروژه زباله سوز ساری باید در زمان مقرر به سرانجام برساند، متذکر شد: البته کارشکنی ها  در همه جا هست و من شرایط شهردار فعلی ساری را درک می کنم؛ برخی افراد بدون انجام کاری  با اصرار در صدد تحمیل بار مضاعف به شهرداری هستند من تاکید می کنم کسی حق ندارد بدون انجام کاری از شهرداری هزینه ای دریافت کند.

 

وی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: اقدامات شهرداری باید به گرونه ای باشد تا ساری نماد انتخابات در 28 خرداد شود و اینکه بدون مطالعه از هیچ فردی جانبداری نکنیم، البته اندیشه و تفکرات لازمه ساختن یک شهر است بنابراین تلاش کنیم تا شورایی متعهد، عاقل و با تدبیر انتخاب کنیم.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید