پیام:

پیام سرپرست شهرداری ساری بمناسبت فرارسیدن شب‌های قدر و شهادت حضرت علی(ع)

کد خبر : 2200911 اردیبهشت 1400اخبار 0
حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری، در پیامی فرارسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی(ع) را تسلیت گفت. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری متن پیام به این شرح است:
پیام سرپرست شهرداری ساری بمناسبت فرارسیدن شب‌های قدر و شهادت حضرت علی(ع)

 "هوالغفور"

لیله القدر خیر من الف شهر...

 

رمضان ماهی است که خداوند فرصت حیات مجدد به انسان و مجالی دوباره برای تزکیه نفس و تذهیب روح را عطا نموده است.

 

اینک که بار دیگر  لیلالی قدر را درک نموده و با بهره مندی از توفیق الهی، تحفه ای از خوان گسترده معنویات برداریم، خداوند را شاکریم و امید داریم تا همچون همیشه، مهر و لطف و رحمت خاص خداوند نصیبمان شود.

 

در این شب‌های شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، ضمن تسلیت این ایام، با بر سر گرفتن قرآن کریم، خداوند را به فرستادگان و برترین بنده هایش قسم می دهیم تا به اسلام و مسلمین بیش از پیش عزت عنایت فرماید و با ریشه کن شدن کامل ویروس منحوس کرونا، گرما و همدلی را بیشتر از گذشته به محافل هموطنانمان بازگرداند.

 

همچنین خوشوختم که از این مجال، فرارسیدن یازدهم و دوازدهم اردیبهشت، روز هایی که به نام "روز کارگر" و "بزرگداشت مقام معلم" نامگذاری شده اند ضمن تعظیم یاد استاد شهید مرتضی مطهری، تقارن این ایام با لیالی قدر را گرامی بدارم و امیدوارم همه خانواده‌های ساروی در این ایام و لیالی خاص ماه مبارک رمضان، سالم، موفق و سربلند باشند.

 

 

حمیدرضا مرادی

سرپرست شهرداری ساری

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید