با حضور مسئولان استانی و شهرستانی:

عملیات اجرایی پارک پایداری در ساری آغاز شد

کد خبر : 2200711 اردیبهشت 1400اخبار 0
عملیات اجرایی پارک پایداری مازندران در گذر تاریخ صبح امروز شنبه همزمان با روز جهانی کار و کارگر با حضور علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری و مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد.
عملیات اجرایی پارک پایداری در ساری آغاز شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، همزمان با روز جهانی کار و کارگر آیین آغاز عملیات اجرایی پارک پایداری در حاشیه رودخانه تجن و پارک موزه دفاع مقدس با حضور علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، عباسی معاون فرماندار ساری، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز مازندران و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

سردار عبدالله ملکی در آئین آغاز به کار این پروژه به بزرگترین پارک موزه دفاع مقدس شمال کشور در ساری اشاره کرد و هدف از احداث این پارک را نشان دادن مقاومت و پایداری مازندرانی ها در گذر تاریخ عنوان کرد و گفت: نمادهای تاریخی 22 شهرستان استان مازندران در این پارک جانمایی می شود.

 

وی با بیان اینکه شهرداری ساری مجری ساخت این پارک است، از همکاری این شهرداری در احداث این پارک قدردانی کرد و افزود: مشارکت شهرداری های استان نیز در احداث این پارک تاریخی ضرورت دارد.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران گفت: ورودی پارک پایداری با غار "هوتو" آغاز می شود و آثار و نماد تاریخی مقاومت مردم مازندران در این پارک به نمایش گذاشته می شود.

 

وی افزود: مردم دیار علویان در آینده شاهد المان ها و نماد رشادت های مردم مازندران در گذر تاریخ خواهند بود.

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید