بسته خبری

اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

کد خبر : 2200111 اردیبهشت 1400اخبار 0
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری در راستای اطلاع رسانی جامع از عملکرد و فعالیت های خود ، بسته خبری را به صورت هفتگی تهیه می نماید . در این بسته خبری به انعکاس تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار شهرداری مرکز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

 

 

 

اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

 

 

 

آغاز به کار همزمان چهار پروژه عمرانی در ساری

حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری از آغاز عملیات چهار پروژه عمرانی در مرکز استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها شامل احیای باغ ایرانی صفرآباد، احداث پارک پایداری، احداث مسجد صاحب‌الزمان (عج) و احداث پارک محله‌ای و شهرداری محله در بلوار امام رضا (ع) است.

وی به احیای باغ ایرانی صفرآباد، نخستین باغ تلفیقی شمال کشور در مرکز استان اشاره کرد و افزود: این پروژه بزرگ گردشگری _ تفریحی در زمینی به مساحت هفت هکتار در پنج کیلومتری شهر ساری واقع‌ شده است که با هدف توسعه پایدار مرکز استان، احیا و در اختیار شهروندان و گردشگران قرار می‌گیرد.

وی از ساخت پروژه فرهنگی-مذهبی مسجد صاحب‌الزمان (عج) در محدوده اطراف بقعه مطهر حضرت امام‌زاده عباس (ع) خبر داد و تصریح کرد: این مسجد طبق زمان‌بندی در نظر گرفته‌ شده احداث و به مردم منطقه تحویل داده خواهد شد.

 

 

ساخت پردیس سینمایی ایران با مشارکت شهرداری ساری و حوزه هنری استان مازندران

جلسه ای با محوریت احداث نخستین پردیس سینمایی مازندران با مشارکت شهرداری ساری و حوزه هنری استان مازندران در مرکز استان، با حضور احمد حسین زادگان استاندار مازندران، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری عبدالحمید قره‌داغی معاون توسعه مدیریت و منابع حوزه هنری کشور، مهدی معصومی گرجی مدیر حوزه هنری استان مازندران و جمعی از مدیران مربوطه در دفتر استاندار مازندران برگزار شد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران در این نشست با اشاره به احداث نخستین پردیس سینمایی استان مازندران گفت: با کمک طراحی و ساخت سالن های متعدد سینمایی در این مرکز می توان تولیدات سینمایی کشور را متنوع تر و فراگیرتر برای علاقمندان به نمایش گذاشت. 

 

 

از نظرات و خلّاقیت‌های هنرمندان ساروی استفاده خواهیم کرد

نشست حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز مازندران با اعضای خانه هنرمندان ساری در دفتر شهردار برگزار شد.

در این نشست حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری با اشاره به لزوم استفاده از تفکر، ایده ها و خلاقیت های هنرمندان ساروی در توسعه مرکز استان گفت: شهرداری آمادگی همکاری و استفاده از خلاقیت ها و پیشنهادات هنرمندان ساروی در اجرای پروژه های مرتبط با حوزه های فرهنگی و هنری جهت توسعه مرکز استان را دارد. 

مرادی ادامه داد: اقدامات لازم برای همکاری های مشترک میان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری و خانه هنرمندان استان صورت خواهد گرفت تا با تقویت این ارتباط بتوانیم خدمات شایسته تری به شهروندان ساروی ارائه نماییم. 

 

 

احداث پروژه پردیس سینمایی ایران در ساری کلید خورد

آغاز احداث پروژه پردیس سینمایی ایران در ساری با حضور قره داغی معاون اداره مالی حوزه هنری کشور، حسین زادگان استاندار مازندران، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری،  معصومی گرجی رییس حوزه هنری استان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، براساس تفاهم نامه سه گانه استانداری، حوزه هنری و شهرداری ساری، بعدازظهر امروز سه شنبه در مرکز استان کلید خورد.

پردیس سینمایی ایران در شهر ساری در زمینی حدود 500 متر با اعتباری حدود 30 میلیارد تومان است که شهرداری ساری مجری این پروژه فرهنگی و هنری در مرکز استان است  و نقش مهمی در توسعه زیر ساخت فرهنگی این شهر دارد.

 

 

بازدید سرپرست شهرداری ساری و معاون اداری مالی حوزه هنری کشور از مراکز فرهنگی بوستان ولایت

سه شنبه هفتم اردیبهشت، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز استان به همراه عبدالحمید قره داغی معاون اداری و مالی حوزه هنری کشور و هیئت همراه از مراکز فرهنگی مستقر در بوستان ولایت بازدید کردند.

 

 

پیگیر تصویب طرح تفصیلی شهر ساری هستیم

حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز مازندران در گفتگویی به طرح تفصیلی شهر ساری اشاره کرد و گفت: این طرح با همکاری معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری، اداره کل راه و شهرسازی مازندران و شهرداری ساری در مرحله بازبینی قرار دارد و این طرح پس از بازبینی در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مطرح خواهد شد.

مرادی تاکید کرد: پیگیر تصویب طرح تفصیلی شهر ساری هستیم و امیدواریم طی ماه های پیش رو، پس از تصویب به شهرداری ساری ابلاغ شود که تصویب این طرح یکی از بزرگترین خدمات شهرداری به شهروندان خواهد بود .

 

 

فاز جدید طرح تفکیک زباله از مبدا با استفاده از اپلیکیشن ساریِ‌من آغاز شد

سید محمدرضا گرامیان سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری مرکز مازندران، از آغاز فاز جدید طرح تفکیک زباله از مبداء خبر داد و گفت: بعد از چند هفته از اجرای طرح آزمایشی تفکیک زباله از مبدا، از طریق اپلیکیشن ساریِ‌من، که همراه با حمایت و تاکید حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری همراه بود، این طرح از ابتدای هفته به صورت رسمی در شهر ساری اجرا خواهد شد.

گرامیان افزود: سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در نظر دارد به منظور سهولت هر چه بهتر در ادامه طرح تفکیک زباله از مبدا، از طریق اپلیکیشن ساریِ‌من زباله‌های خشک شهروندان فهیم ساروی را از درب منازل جمع‌آوری کند..

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری افزود: امتیازات شهروندان فعال در طرح تفکیک به اپلیکیشن ساریِ‌من منتقل خواهد شد و با دستور و حمایت سرپرست محترم شهرداری ، با قرار گرفتن مشوق در این طرح، شهروندان عزیز ساروی می‌توانند با استفاده از امتیازات خود در طرح تفکیک ازمشوق های موجود بهره ببرند.

 

 

3500 متر مربع از معابر شهر ساری آسفالت شد

شهرداری ساری با هدف بهسازی معابر و سهولت عبور و مرور شهروندان ،پروژه آسفالت کوچه های بهار نارنج ۱۵-۱۷-۱۹ در کوی شهید قربانی،کوچه محمد رسول الله در بلوار کشاورز و کوچه های سرسبز ۴ و ۵ در محله مهدشت جمعا به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع را طی ۴۸ ساعت گذشته عملیاتی کرده است.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید