سرپرست شهرداری ساری عنوان کرد؛

آغاز به کار همزمان چهار پروژه عمرانی در ساری

کد خبر : 219868 اردیبهشت 1400اخبار 0
عملیات اجرای پروژه‌های عمرانی احیای باغ ایرانی صفرآباد، احداث پارک پایداری، احداث مسجد صاحب‌الزمان (عج) و احداث پارک محله‌ای بلوار امام رضا (ع) در شهر ساری آغاز می‌شود
آغاز به کار همزمان چهار پروژه عمرانی در ساری

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری از آغاز عملیات چهار پروژه عمرانی در مرکز استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها شامل احیای باغ ایرانی صفرآباد، احداث پارک پایداری، احداث مسجد صاحب‌الزمان (عج) و احداث پارک محله‌ای و شهرداری محله در بلوار امام رضا (ع) است.

 

وی به احیای باغ ایرانی صفرآباد، نخستین باغ تلفیقی شمال کشور در مرکز استان اشاره کرد و افزود: این پروژه بزرگ گردشگری _ تفریحی در زمینی به مساحت هفت هکتار در پنج کیلومتری شهر ساری واقع‌ شده است که با هدف توسعه پایدار مرکز استان، احیا و در اختیار شهروندان و گردشگران قرار می‌گیرد.

 

سرپرست شهرداری ساری با بیان اینکه این باغ، تلفیقی از باغ گل‌ها و باغ ایرانی خواهد بود، گفت: مجموعه باغ ایرانی صفرآباد پس از احیا به یکی از مراکز گردشگری زیبای شهر ساری تبدیل و یکی از جاذبه‌های گردشگری برای گردشگران این خطه از شمال کشور می‌شود که چشم‌اندازی زیبا و متفاوت از شهر ساری را برای مرکز نشینان پدید می آورد.

 

مرادی به آغاز احداث پروژه پارک پایداری در مرکز فرهنگی پارک موزه دفاع مقدس مازندران اشاره کرد و افزود: این پارک تحت عنوان مازندران درگذر تاریخ در بزرگ‌ترین پارک موزه دفاع مقدس شمال کشور در مرکز استان توسط شهرداری ساری و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی با تاریخ مازندران احداث می‌شود.

 

وی از ساخت پروژه فرهنگی-مذهبی مسجد صاحب‌الزمان (عج) در محدوده اطراف بقعه مطهر حضرت امام‌زاده عباس (ع) خبر داد و تصریح کرد: این مسجد طبق زمان‌بندی در نظر گرفته‌ شده احداث و به مردم منطقه تحویل داده خواهد شد.

 

سرپرست شهرداری ساری همچنین با اشاره به احداث پارک محله‌ای امام رضا (ع) گفت: پارک محله‌ای امام رضا (ع) به مساحت 2 هزار مترمربع باهدف توزیع متوازن خدمات محله‌ای، توسعه فضای سبز و رفاه شهروندی در منطقه یک شهری احداث می‌شود.

 

وی ایجاد چشم‌انداز مناسب، زیبایی منظر شهری و نشاط و شادابی برای شهروندان را از جمله اهداف شهرداری ساری برای احداث پارک‌های محله‌ای عنوان کرد و افزود: خدمات شهرداری در تمامی مناطق شهری به‌صورت یکسان انجام می‌شود. خدمات‌رسانی مطلوب و کسب رضایت شهروندان از اولویت‌های این شهرداری است.

 

مرادی با اعلام اینکه پارک محله‌ای زعفرانیه در ماه مبارک رمضان افتتاح می‌شود، گفت: پارک محله‌ای زعفرانیه سی و پنجمین پارک شهری است که به مساحت حدود 550 مترمربع در مرکز استان ساخته شده است.

 

وی تأکید کرد که این پروژه‌ها با استفاده از ظرفیت‌های موجود در مجموعه شهرداری احیا و احداث می‌شود.

 

 به گفته سرپرست شهرداری ساری مشکلات اقتصادی و حتی شیوع ویروس کرونا نمی‌تواند باعث شود تا میزان خدمات‌رسانی به شهروندان ساروی کاهش یابد امسال نیز در سال تولید، مانع زدایها و پشتیبانی‌ها با تلاش کارکنان شهرداری ساری گام‌های بلندی را در جهت عمران و آبادانی مرکز استان بر خواهیم داشت.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید