در چهلمین سالگرد دفاع مقدس:

برنامه‌های متنوع امور بانوان شهرداری ساری در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود

کد خبر : 1846231 شهریور 1399اخبار 0
مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری از اجرای برنامه‌های متنوع امور بانوان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
برنامه‌های متنوع امور بانوان شهرداری ساری در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، راحله حاجیان مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری مرکز مازندران با اشاره به چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار کرد: با عنایت به توجه شهردار محترم به حوزه ایثار و شهادت و نقش تأثیرگذار بانوان در این عرصه، مرکز امور بانوان و خانواده شهرداری در نظر دارد به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی را به صورت نمادین برگزار کند.

 

وی با اشاره به برگزاری نشست نقش بانوان در عرصه دفاع مقدس، افزود: این برنامه به دلیل شیوع کرونا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری با تأکید بر برگزاری عکسواره در فضای مجازی، تصریح کرد: دریافت عکس از همسران، پدران و فرزندان شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم، اعم از چفیه، پوتین، لباس، مهر و تسبیح و ... از شهدا برای استفاده در فضای مجازی را در دستور کارداریم.

 

مشاور شهردار ساری ادامه داد: از خانواده پرستار شهید که در  شهرداری ساری مشغول به کار هستند قدردانی به عمل خواهیم آورد.

 

حاجیان خاطرنشان کرد: مسابقه نقاشی بین فرزندان کارکنان شهرداری و سازمان‌های تابعه با موضوع دفاع مقدس، شهدا، خانواده شهدا و رزمندگان برگزار و به برندگان جوایزی اهدا خواهد شد.

 

وی گفت: نمایشگاه هنرهای دستی بانوان در فضای مجازی و تجلیل از نفرات برتر هم از دیگر برنامه‌های مرکز امور بانوان و خانواده شهرداری ساری در هفته دفاع مقدس است.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید