در دیدار شهردار ساری با فرمانده انتظامی مرکز استان تاکید شد

همکاری و تعامل در راستای ارائه خدمات به شهروندان

کد خبر : 1448417 مهر 1398اخبار 0
عباس رجبی در دیدار با سرهنگ صفرپور ضمن قدردانی از همراهی نیروی انتظامی در اجرای پروژه های عمرانی گفت: مدیریت شهری در فعالیت های خود همکاری و تعامل با نیروی انتظامی را در دستور کار دارد
همکاری و تعامل در راستای ارائه خدمات به شهروندان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سرهنگ صفرپور فرمانده انتظامی شهرستان ساری دیدار کرد.

 

در این دیدار، عباس رجبی شهردار ساری ضمن تبریک و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: مدیریت شهری بر تعامل و همکاری با نیروی انتظامی و دستگاه های اجرایی در راستای ارائه خدمات به شهروندان تاکید دارد.

 

وی افزود: نیروی انتظامی همواره همراه و همگام شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی بوده است و مجموعه شهرداری در فعالیت های خود همکاری و تعامل با نیروی انتظامی را در دستور کار دارد.

 

 

رجبی خاطر نشان کرد: ایجاد امنیت برای مردم با شما نیروهای خدوم انتظامی بوده و توفیق روز افزون شما را در خدمت به شهروندان از خداوند متعال خواستارم.

 

در ادامه سرهنگ صفرپور فرمانده انتظامی شهرستان ساری نیز در سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت های شهرداری ساری بر گسترش تعامل و همکاری میان نیروی انتظامی و مدیریت شهری تاکید کرد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید