با حکم شهردار ساری صورت گرفت

انتصاب احمد محمدیان به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی شهرداری

کد خبر : 1446415 مهر 1398اخبار 0
عباس رجبی طی حکمی احمد محمدیان ساروی را به عنوان سرپرست جدید معاونت اداری و مالی شهرداری ساری منصوب کرد
 انتصاب احمد محمدیان به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی شهرداری

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری با حکم عباس رجبی شهردار مرکز استان احمد محمدیان به عنوان سرپرست جدید معاونت اداری و مالی شهرداری ساری منصوب شد. این حکم در جلسه ای که با حضور زلیکانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری، معاونان، مشاوران و جمعی از مدیران و مسئولان شهرداری ساری در دفتر معاونت اداری و مالی شهرداری مرکز استان برگزار شد ابلاغ گردید

 

. در این جلسه علی اکبر زلیکانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن قدردانی از زحمات چند ساله طاهری، معاون سابق اداری و مالی شهرداری این گونه تغییرات در سیستم اداری را مرسوم دانست و گفت: از آقای طاهری بابت زحمات و تلاش‌هایی که در سال های اخیر برای پیشبرد اهداف شهرداری داشته قدردانی می کنم.

 

. نایب رئیس شورای اسلامی شهر این عزل و نصب ها را یک روال مرسوم در سیستم اداری در راستای دستیابی به اهداف شهرداری دانست و خاطرنشان کرد: امیدوارم این انتصاب زمینه ساز رشد و توسعه بیش از پیش برای شهرداری مرکز استان باشد. زلیکانی گفت: بدون تردید اجرای طرح یکپارچه سازی مالی و شهرسازی در آینده نزدیک زمینه ساز رشد سازمانی و پیشرفت کارها و فعالیت ها در شهرداری خواهد بود .

 

 در پایان وی برای سرپرست جدید معاونت اداری و مالی شهرداری ساری آرزوی توفیق کرد.

 

 

 در ادامه، محمدی کیادهی مشاور شهردار و رئیس شورای اسلامی کار شهرداری ساری با اشاره به ضرورت تفکر سازمانی در مجموعه شهرداری اظهار داشت: همه ما باید تفکر سازمانی داشته باشیم و این عزل و نصب ها را یکی از ظرفیت‌های این تفکر سازمانی بدانیم.

 

 وی سطح توقع شهروندان و کارکنان از شهرداری را بالا دانست و گفت: در سال‌های اخیر کارهای بزرگی در شهرداری انجام شده است و خانواده بزرگ شهرداری از مسئولان جدید همت بلند می‌خواهند؛ چرا که سطح توقعات شهروندان و کارکنان شهرداری از مسئولان بالا رفته است و پاسخ گویی به آن همت بلند می طلبد.

 

در ادامه سید مصطفی طاهری نیز از زحمات چند ساله کارکنان شهرداری قدردانی کرد و ابراز داشت: از همه همکارانم بابت تلاش‌ها و کمک هایی که در سال‌های اخیر داشتند تشکر می‌کنم و انشالله هر کجا باشم خدمت‌گزار شهر و شهروندان ساروی خواهم بود

 

بود. در ادامه احمد محمدیان سرپرست جدید معاونت اداری و مالی شهرداری نیز در سخنانی از حسن اعتماد شهردار سابق قدردانی کرد و گفت: از اعتماد مهندس رجبی تشکر می‌کنم و با همت همه عزیزان در مجموعه شهرداری با قدرت به کار ادامه خواهم داد و در این راه از تجربیات مدیران سابق نیز استفاده خواهم نمود

 

 

در پایان این نشست، با اهدای لوحی از زحمات طاهری قدردانی شد و حکم سرپرستی معاونت اداری و مالی به محمدیان ابلاغ شد.

 

 شایان ذکر است سید مصطفی طاهری نیز بعنوان  مشاور شهردار و مسئول پیگیری امور مربوط به اعتبارات تخصیصی بر پروژهای عمرانی و دولتی منصوب شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید