بسته خبري

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

کد خبر : 1402719 مرداد 1398اخبار 0
روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود ، بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه مي نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

پیام مهندس فرزانه و مهندس مدينه بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

 

عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری و سید مسعود مدینه رییس شورای اسلامی شهر ساری با صدور پیامی روز خبرنگار را گرامی داشتند، در بخشی از این پیام آمده است: استقلال فكري خبرنگاران و اصالت قلم اهل رسانه مهم ترین عوامل پیشرفت در این حوزه است. از سویی مديران باید بدون توجه به تعلق خاطر جناحي و سياسي خبرنگار با آنان همکاری نمایند و از سوی دیگر، پيام خبري يك خبرنگار بايد تاثيرگذار باشد و قطعاً هر انديشه صاحب قلمي كه در نشر آگاهي تواناتر باشد ارزشمندتر است.

 

همت والای شما خبرنگاران شهر ساری در اطلاع رسانی خصوصاً در حوزه مدیریت شهری، بیان مسائل شهری و دیدگاه های شهروندان و همچنین تبیین صحیح در راستای آگاهی‌بخشی در زمینه خدمات عمرانی و فعالیت های فرهنگی مدیریت شهری، ستودنی است.

 

اینجانبان در روز خبرنگار که به نيكي با روز آسماني شدن خبرنگار شهيد محمود صارمي قرين گشته است مجال را مغتنم دانسته، ضمن عرض تبريك مجدد اين روز به خبرنگاران و اصحاب رسانه، سلامتي و بهروزي را براي اين قشر موثر و ارزشمند خواهانيم.

 

 

امداد رسانی به 381 حادثه در تیر ماه گذشته

 

سید حمید هاشمی رئیس این سازمان از امدادرسانی به 381 مورد حادثه طی تیر ماه سالجاری در دو بخش اطفای حریق و امداد ونجات خبر داد و اظهار داشت: در این مدت  226 مورد عملیات اطفای حریق و 155 مورد عملیات امداد ونجات در گزارشات کارشناسان به ثبت رسیده است.

 

وی  ضمن تقدیر از تلاش بی وقفه و خدمات شبانه روزی آتش نشانان، افزود: طی عملیات های صورت گرفته آتش نشانان در تیر ماه امسال  74 شهروند از حوادث نجات یافتند.

 

هاشمی، خسارت های ناشی از عدم رعایت موارد ایمنی را بعضاً غیر قابل جبران برشمرد و ادامه داد: در حوادث رخداده در ماه گذشته متاسفانه  42 نفر مصدوم شدند و یک نفر نیز جان خود را از دست داد.

 

پیاده رو سازی/ بهسازی معابر

 

لکه گیری و آسفالت کوچه بعثت 8  و کوچه شفا 16 در راستای روان سازی ترافیک و بهسازی معابر، پباده روسازی کوچه میثاق در خیابان نهضت و محدوده میدان فرح آباد در جهت استمرار فعالیت های عمرانی و ارائه خدمات به شهروندان در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار گرفته و در حال انجام است.

 

استمرار نهضت آسفالت در منطقه یک شهری

 

شهرداری منطقه یک، در راستای اجرای پروژه های عمرانی و ارائه خدمات به شهروندان و نیز سهولت عبور و مرور، آسفالت خیابان شفا دوم را در دستور کار قرار داده و در حال انجام است

 

تعریض خیابان / آسفالت / هدایت آب های سطحی

 

لکه گیری و آسفالت خیابان ها و کوچه ها، احداث جدول در باند کندرو کمربندی جنوبی، بتن ریزی، زیرسازی خیابان جوادیه و کوچه فردوس،خاکبرداری جهت تعریض معابر ورودی، دیوار چینی زمین های بی حصار و احداث کانال هدایت آب های سطحی از فعالیت های شهرداری منطقه سه در راستای ارائه خدمات به شهروندان بوده که در حال انجام است.

 

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان ساری

 

همزمان با هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان ساری با حضور مدیران استانی و شهرستانی و نیز جمعی از معاونان و مدیران مجموعه شهرداری مرکز استان در تالار مهرگان ساری برگزار شد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید