معاون فنی عمرانی شهرداری ساری:

باغ بانوان در راستای ارتقاء نشاط شهروندی / بهسازی معابر در جهت سهولت عبور ومرور

کد خبر : 1354922 خرداد 1398اخبار 0
امید ذاکری،پروژه احداث بوستان بانوان را در جهت توسعه خدمات اجتماعی عنوان کرد و گفت: بهره برداری از این پروژه ارتقاء نشاط و سلامت شهروندان را در پی خواهد داشت
باغ بانوان در راستای ارتقاء نشاط شهروندی / بهسازی معابر در جهت سهولت عبور ومرور

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، ذاکری معاون فنی عمرانی شهرداری مرکز استان با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی با رویکرد گردشگری و توسعه ارائه خدمات اجتماعی، اظهار داشت: بر این اساس،احداث باغ بانوان در راستای مطالبات شهروندی به همت تیم مدیریت شهری و در جهت ارتقاء نشاط شهروندی در حال اجراست.

 

 

وی افزود: این پروژه در فضایی به مساحت حدود 8/5هکتار در بلوار دریا در مراحل نهایی احداث قرار داشته و در آن  پيست دوچرخه سواري به طول 1500 متر ، فضاي پياده روي به مساحت 13000متر مربع ،جانمايي هايي براي رفاه حال مادراني كه فرزند شيرخوار دارند ، فضاهای ورزشی مختلف،رستوران،وسایل بازی کودکان،بازارچه سنتی، مسجد پیش بینی گردیده است.

 

ذاکری در ادامه به بهسازی و استاندارد سازی خیابان ها و معابر سطح شهر اشاره کرده و گفت: شهرداری های مناطق، اسفالت و لکه گیری خیابان ها را در راستای سهولت عبور ومرور و روان سازی ترافیک در دستور کار داشته و در هفته های اخیر این پروژه در، خیابان پیروزی، خیابان انقلاب، بلوار کشاورز، کمربندی جنوبی،خیابان شهید چمران،بلوار ارتش،میدان راه آهن، بلوار ازادی تا سه راه رازی، بلوار فرح آباد و... اجرایی شد.

 

این مسئول پیاده رو سازی و احداث کانال هدایت آب های سطحی را از دیگر فعالیت های عمرانی در سطح شهر برشمرد و گفت: کانال هدایت آب های سطحی جنب استخر سپاه واقع در میدان امام ، ترمیم و اصلاح تقاطع و آبرو در ابتدای کوچه جنب بیمارستان امیر مازندرانی، احداث جدول کانیو خیابان حافظ ، اصلاح نوه بتنی کوچه واردی ، ترمیم مسیرهای حفاری خیابان توانبخشی ، دانش و معلم، سنگفرش خیابان فارابی و کوچه شهید فرجی احداث کانال در خیابان خاقانی،کانال بلوار کشاورز و ....اجرایی شد.

 

معاون فنی عمرانی شهرداری ساری،خدمت رساني مطلوب به شهروندان را از اهم وظايف مدیریت شهری دانست و خاطرنشان‌کرد: افزایش رضايتمندي شهروندان از شهرداري در زمینه ارائه خدمات، عمران و آباداني، مرهون همراهي میان مردم و دستگاه هاي خدمات رسان است که بدون تردید این مهم زمینه ساز افزایش انگیزه مجموعه شهرداری در ارائه خدمات مطلوب تر به شهر و شهروندان خواهد بود.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید