شهردار منطقه یک اعلام کرد:

توسعه پروژه هدایت آبهای سطحی اولویت فعالیت های شهرداری منطقه یک

کد خبر : 1228222 اردیبهشت 1398اخبار 0
مصطفی احمدی فولادی با اشاره به لزوم توسعه کانال های جمع آوری و هدایت آب های سطحی اظهار داشت: شهرداری منطقه یک سیستم مدیریت سیلاب و روان آب ها را با اجرای پروژه کانال هدایت آب های سطحی در سطح منطقه با جدیت در دستور کار دارد
توسعه پروژه هدایت آبهای سطحی اولویت فعالیت های شهرداری منطقه یک

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، مصطفی احمدی فولادی شهردار این منطقه با بیان اینکه هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی یکی از اهداف مهم مدیریت شهری در حوزه زیرساخت‌ها است گفت: شهرداری منطقه یک با جدیت سیستم مدیریت سیلاب و روان آب‌های شهری را متناسب با توسعه شهر در دستور کار دارد  و این پروژه در سطح منطقه در حال اجراست.

 

وی افزود: احداث کانال با هدف هدایت آب‌های سطحی جهت رفع مشکلات آبگرفتگی خیابان پیروزی در حال اجرا است .

 


احمدی فولادی با اشاره به  فاز اول احداث کانال هدایت آب‌های سطحی از انتهای خیابان پیروزی تا تقاطع خیابان صبا ادامه داد: فاز دوم وسوم از تقاطع خیابان صبا تا خیابان سلمان فارسی  به طول  140 متر در حال انجام است و پس از اتمام کانال پیروزی به شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی خیابان سلمان فارسی متصل خواهد شد .        

         
شهردار منطقه یک هدف از ایجاد سیستم جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی را کاهش و رفع مشکل آبگرفتگی خیابان ها و معابر عنوان کرد و گفت: برای اجرای این پروژه آسیب شناسی معضل آب گرفتگی در محلات مختلف انجام شده است.

 

احمدی فولادی با اشاره به كاهش آب گرفتگي در سطح منطقه یک شهری، گفت : بهسازي معابر ، لایروبی انهار و كانال‌ها و آسفالت خیابان های سطح شهر نيز از دیگر فعالیت های شهرداری منطقه یک در جهت مهار آب‌هاي سطحي بوده كه به طور مستمر در حال انجام است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد : تکمیل و اتمام این پروژه تا پایان سال جاری ، کاهش و رفع آبگرفتگی را در راستای رفاه حال شهروندان در پی خواهد داشت.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید